KUNSTENAARS KUNSTMARKT ‘MONTMARTRE’ 2 JUNI 2024

KUNSTENAARS A - G

Aar van, Ans – Schijlderijen

Aarsman, Ilse – Schilderijen

Abeele van den, Wandalin – Tekeningen

Alphen van, Marlene – Keramiek

Amelvoort, Paul – Metal Art

Bont de, Rian / Schilderijen

Bots, Jan – Keramiek

Bakker de, Marianne – Zilverklei sieraden

Beekum van, Sil, Beeldhouwen/Schilderen

Beks, Loes – schilderijen

Berkom van, Ineke – Schilderijen mixed-media

Bie, de Adrianus – schilderijen / tekeningen realistisch

Blankespoor, Floor – Schilderijen

Bleijenberg, Els en Tom / Keramiek

Bommel van, Will – keramiek/brons

Bosters, Gemma / Keramiek

Braaf, Dorine – Keramiek/handvormen

Calis, Angelique – Sieraden/Mini-sculpturen

Cnossen, Els / Porselein beschilderen

Da Cruz, Jacqueline – photographic oilpainting

Damen, Sandra – Schilderijen realistisch

Diem van, Wim – Metaalkunst

Dillen, Wendy – Pasteltekenen

Donders, Sandra – Dotpainting/AcrylicPouring

Elk van, Ruurt – schilderijen

Evers, Gerrit / Schilderijen

Eskens, Johan – Sculpturen

Frederiks, Beatrix – Schilderijen

Franken, Elly – Viltwerken

Gemert van, Wil – realistische schilderijen

Gompel van, Suzanne – Schilderijen Abstract

Grinsven van Aarle van. Lieke- fotografie

Groen, Linda – Schilderijen

Groenendijk, Jean – Bronzen sculpturen

KUNSTENAARS H - L

Hanegraaf, Anita – Schilderijen

Haije de la, Loek / Grafiek-Fotografie

Hees, Joke / Schilderijen-Tekeningen

Heidbuurt, Ada – Sieraden van Organza

Hendriks, Dick / Mixed Media

Hilbert, Jeannette / Schilderijen

Hoek van; Jeannette – Schilderijen

Hoek, Elly – Keramiek

Hoog op ‘t, Jeannie – Schilderijen

Horst van der, Caroline – Portretschilderijen

Huni, Misheck – Sculpturen hout/metaal

Horst ter, Henny – Beeldhouwen

Holm, Tineke – Live portretschilderen

Jansen, Tjebbe – Schilderijen

Janssen, Ans / Schilderen fine-art

Janssen-Quaadvliet, Marion – Schilderijen

Jegerings, Louise – Handbeschilderde zijde, wol, ecoprints

Jimenez, Yasmina – Schilderijen/Grafiek

Jongeneel, Taco – Glas/Keramiek

Keldernann-Simons, Ariska – Schilderijen

Kerkhof, Gentiana – Sculpturen

Klerx, Anita – Sculpturen

Knut, Weise – Schilderijen/Tekeningen

Kroezen, Corine / Keramiek

Lente van, Jeroen – diverse kunstvormen

Lagarde, Ingrid – Schilderijen/Glassieraden

KUNSTENAARS M - Z

Man de, Cathelijne – Schilderijen

Meer van der, Ingrid – Sieraden/Wandstukken zilver en emaille

Meeren van der, Clarine / Keramiek

Meurs, Miranda / Schilderijen

Meyer, Astrid – Edelsmid

Miltenburg Bep – Sculpturen

Myszka, Anneke / Keramiek

Noort van, Betty – Schilderijen Abstract

Obbens, Miranda – Assemblagekunst

Oort van, Diana / Zeefdruk

Pijnenburg, Finy / Encaustic

Pirard, Noella – Lino/acryl/Aquarel

Poortvliet, Marjonne / Schilderijen

Renaud, Petra – Schilderijen

Reilink, Jade – Beeldende Kunst

Rumen, Betsie – sculpturen

Santegoets, Monique – Pasteltekeningen

Schoonus, Wilma – Keramiek/Mixed Media

Schimmel, Jan – Schilderijen

Schut, Maaike – Sculpturen

Smits, Huub / Typografie & Fotografie

Sommers, Marianne – Schilderijen

Spooren, Anita / Urbex-fotografie

Stokhof, Kees – Schilderijen

Strating, Tineke – sieraden

Stravers, Leo – Glasfusie

Strüwer, Robbert – Schilderijen epoxy

Thomassen, Jacqueline – schilderijen

Til van, Inge – Mannequin Art-lampen

Timmer, Stiena / Schilderijen

Timmermans, Mariet – Glaskunst

Ulijn, Anja – Keramiek/Schilderijen

Vandenbosch, Aad / Schilderen, Digital Glass Art

Voigt, Ineke – Materieschilderijen

Vos, de Leny – Schilderijen

Vree van, Harry – hedendaagse schilderkunst

Vrensen, Ans/Essen van, Dubby / Beelden en Keramiek

Werve van de, Els / Schilderijen-Collages

Wit de, Estrid – Wearable Art

Wijs de, Truus – Glaskunst

KUNSTENAARS DIVERSEN

Collectief ´3 Silent Artists´ – Schilderijen/Bodypainting

De Gutsclub – Grafiek

Verbeelderij / Specialistische kunstzinnige begeleiding/keramiek/schilderwerk

Streetcats – Poezie/ Fotografie/mixed media