20-12 t/m 18-02-2018 Galerie KuBra presenteert: ‘Wintersalon’

 

Galerie KuBra presenteert: ’Wintersalon’ van 20 december t/m 18 februari 2018

In Galerie KuBra gaat op woensdag 20 december de ‘Wintersalon’ van start, een overzichtstentoonstelling in salonopstelling met 35 Brabantse kunstenaars. Tijdens de Kerstfair zijn veel kunstenaars aanwezig en vertellen over hun werk. De expositie loopt tot 18 februari 2018.

De kerstdagen zijn een mooie gelegenheid om de handen ineen te slaan en om de eerste aanzet te geven tot een levendige sociaal/culture invulling van de passage in de oude wijk De Pijp. Op 20 december om 11.00 uur start ook de Kerstfair. 5 Dagen lang staat de overdekte voetgangerspassage aan het Burgemeester Loeffplein in ‘s-Hertogenbosch in het teken van Kunst, Design en Ambachten in Kerstsfeer!

Woensdag 20 december om 11.00 uur is de feestelijke officiële opening en toasten we op de toekomst!

Galerie KuBra
Burgemeester Loeffplein 64
5211 RX ‘s-Hertogenbosch
Openingstijden: donderdag t/m zondag van 13 tot 17 uur
Op afspraak

Expositie 20 december t/m 18 februari 2018

Met de Brabantse kunstenaars:

Edwin Berg van den www.galeriederealiteit.nl
Bets Boxel van www.betsvanboxel.nl
Jeanne Bragt van
Josien Broeren www.josienbroeren.nl 
Anjo Brohm www.anjobrohm.eu
An Brzoskowski www.anbrzoskowski.exto.nl
Liesbeth Dietvorst-de Waal www.liesbethdewaal.nl
Pierre Dijk, van http://www.artpierre.com/
Antoinette Donkers-Dekker www.antoinettedonkers-dekker.nl
Wil Gemert van www.wilvangemert.nl
Marian Govers-Jilesen www.govers-jilesen.nl
Tineke Holm www.lifeportret.nl 
Marion Janssen-Quaadvliet www.marionquaadvliet.nl
Bea Key www.beakey.exto.nl
Marjolijn Koppelaars-Slaap www.andersabstract.com
Petra Verlooij www.petraverlooij.com
Gerda Kunst-Janssen www.gerdakunst.nl
Patries Landwehr http://www.joetsart.nl/
Renee Middelkoop www.reneemiddelkoop.com 
Diana Oort van http://www.dianavanoort.net
Cor Opijnen van www.corvoart.nl
Mieke Robben www.miekerobben.nl
Franca Schuurmans https://www.facebook.com/Keramiek-Franca-217540825052264/
Gerard Selst van www.gerardvanselst.nl
Lilian Steenhuisen www.liliansbeelden.nl
Clem Stroeken www.clemstroeken.nl
Eric Swart www.ericswart.com
Jan Teunissen www.jteunissen.com
Marion Timmermans Habraken www.mariontimmermans.nl 
Wilma Turck de www.wilmakeramiek.nl 
Anja van Schijndel-Krielaars http://anjavanschijndel.com
Ellen Voets www.ellenvoets.nl
Leny Vos de – van Erp www.lenydevos.exto.nl
Ans Vrensen
Cora Wanrooij van www.coravanwanrooij.com
Truus Wijs de www.glaswijs.nl 
86 entries
0 comments

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.